Testujemy warszawskie Escape Room’y 1/10

Aura za oknem jaka jest każdy widzi. Jeśli nie wybieracie się w góry to na pewno macie wiele pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu. Możliwe, że jednym z takich pomysłów jest wybranie się ze znajomymi do Escape Roomu, który opisywany był już na naszym blogu.

Chcemy Wam trochę pomóc i postanowiliśmy przetestować kilka miejscówek, aby ułatwić Wam wybór. No i oczywiście, żebyście po wyjściu byli zadowoleni. O ile wyjdziecie 😉 Raz w tygodniu będziemy wrzucali krótką recenzję wybranego Escape Roomu. Swoimi ulubionymi miejscówkami możecie podzielić się również w komentarzach.

Pierwszą miejscówką jest Quest Hunt na ulicy Wilczej w samym centrum Warszawy i pokój Odyseja Kosmiczna. Trafiliśmy tam wczoraj chociaż wstępnie mieliśmy wybrać się do Team Exit. Ale co się odwlecze …

Odyseja Kosmiczna to pokój dopracowany w dosłownie każdym detalu. Ilość pracy włożonej w klimat tego miejsca powala. Zagadki są fajnie przemyślane a podpowiedzi pojawiają się na ekranie. I to jest jedyne do czego można byłoby się przyczepić. Bo naszym zdaniem pojawiają się trochę za szybko. Ale może teraz po wyjściu jesteśmy takimi cwaniakami.

Odyseję Kosmiczną możemy polecić z czystym sercem. A i koszt niewygórowany bo 140 zł w tygodniu i 160 zł w weekend. Maksymalnie naszym zdaniem gra jest dla 4 osób. Przy kolejnej wizycie Quest Hunt zaoferuje Wam 10% zniżki. Pokój dostępny jest również w języku angielskim. Nasza ocena 5/5.