Eskadron Classic Sports

Czapraki i torba na akcesoria z kolekcji Eskadron Classic Sports Zima 2019

Dla każdego jeźdźca wygląd konia jest bardzo istotny. Wielu jeźdźców niecierpliwie wyczekuje na najnowsze kolekcje prezentowane w nowym sezonie oraz starannie dopasowuje poszczególne części wyposażenia, tak aby jego wierzchowiec wyglądał okazale. Producenci wyposażenia jeździeckiego prześcigają się w pomysłach jak zrobić takie rzeczy jak np. czaprak albo kantar jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Aktualnie w sprzedaży można znaleźć prawie wszystko co trafi zróżnicowane gusta jeźdźców. Spora liczba jeźdźców preferuje standardowe, stonowane oraz modne kolekcje. To właśnie do tej grupy jest adresowana kolekcja Eskadron Classic Sports. Zobaczmy jakie są najistotniejsze cechy tej kolekcji i co w aktualnym sezonie zima 2019 ma do zaoferowania ten producent.

Kolekcja Classic Sports skupia się na akcesoriach wykonanych w klasycznym tonie. Wzornictwo jest ponadczasowe, bez zbędnych dodatków. Charakterystyczną cechą są dostosowane do obowiązującego sezonu wersje kolorystyczne poszczególnych akcesoriów. Pomimo tego, że kolekcja jest utrzymana w klasycznym wzornictwie jest ona bardzo ciekawa i modna. Znaleźć tu możemy podstawowe wyposażenie dla koni takie jak czapraki, kantary, nauszniki, derki, owijki, a także ochraniacze. Poza tym często znajdują się tu dodatkowe wyposażenie dla jeźdźca takie jak np. torby na wyposażenie dopasowane kolorystycznie do reszty kolekcji, jak również spotkamy tu akcesoria dla czworonogów np. obroże, derki.

Obecna kolekcja Eskadron Classic Sports Zima 2019 jest zaprojektowana w jesiennej kolorystyce. Dominują tu szarości, odcienie bordo i brązowego, jak również piękny odcień niebieski. Na uwagę zasługuje wersja kolorystyczna derek oraz ochraniaczy. Wzornictwo biało-szaro-niebieskiej kraty. Połączenie tych ochraniaczy, derki i kantara w dopasowanej wersji kolorystycznej prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie. Bardzo szykownie prezentują się, również czapraki w tej kolekcji. Stworzone zostały modele ze standardowym materiałem (matowym) oraz modele glossy, gdzie materiał delikatnie odbija światło. Dla jeźdźców preferujących ciemniejsze kolory idealną propozycją jest wybór wyposażenia w edycji czarnej. Na uwagę zasługuje tu, również kantar i pad z futerkiem. Przedstawia się bardzo ładnie, a i w zimne dni zagwarantuje dodatkowy komfort. Z dodatków znajdziemy w tej kolekcji śliczną torbę na akcesoria w kolorze szaro-biało-szarym oraz derkę dla pieska.

Eskadron Classic Sports jest doskonałą propozycją dla modnych osób, oczekujących komfortu oraz klasycznych rozwiązań. Aktualna edycja tej kolekcji przedstawia się bardzo ciekawie i uważamy, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Jeżeli jednak poszukujesz czegoś w bardziej intensywnych kolorach i wzorach polecamy zapoznanie się z kolekcją NICI. Na pewno wzbudzi ona zainteresowanie nie tylko młodych osób. Jeśli jednak Twoim gustem są mocno stonowane, niemalże minimalistyczne wzory oraz kolory nie możesz pominąć kolekcji Eskadron Platinum.