Testujemy warszawskie Escape Room’y 2/10 Room Escape Pokój Rycerski

Tym razem ekipa WhatToDo została zamknięta w pokoju rycerskiem w Room Escape na ulicy Inżynierskiej. Spodziewaliśmy się dobrej zabawy, ponieważ nie był to pierwszy pokój od Room Escape, w którym byliśmy. Poziom zawsze bardzo wysoki. I nie inaczej było tym razem.

Pokój rycerski okazał się być ciekawszym niż np. Muzeum, w którym byliśmy wcześniej. Nie, żeby Muzeum coś brakowało, jednak naszym zdaniem idealnie nadaje się dla początkujących grup. Bardziej zaawansowanym ekipom przypadnie do gustu właśnie pokój w stylu rycerskiego. Mocną stroną pokoju, oprócz klimatu, było bardzo duże zróżnicowanie zagadek. Przy okazji rozgrywka była perfekcyjnie poprowadzona. Podpowiedzi otrzymywaliśmy dopiero w sytuacji kiedy nie było już nadziei i ze smutkiem kierowaliśmy nasze oczy w stronę ekranu … Pewnie dlatego udało się wyjść minutę przed końcem i to po dużej dawce emocji na ostatniej prostej 😉 Pokój rycerski jak i Room Escape Inżynierska jak najbardziej polecamy.

Nasza ocena 5/5

Jak widzicie kolejny raz testowaliśmy pokój z górnej półki. Na razie wybieramy pokoje, które są bardzo dobrze oceniane przez odwiedzających. Dla równowagi postaramy się wybrać niedługo do mało odwiedzanych miejsc. Po przetestowaniu 10 poko, zamieścimy bardzo subiektywny ranking.

A jaki jest Wasz ulubiony pokój?